Kde jste  >  Úvod  >  Hlavní problémy   >  Účast veřejnosti

Zapojte se do přípravy Politiky územního rozvoje

Politika územního rozvoje bude mít významné dopady na území, životní prostředí i kvalitu života v mnoha oblastech České republiky. Proto by se k ní měla co nejvíce vyjádřit právě veřejnost. Jinak hrozí, že bude schválen nevyhovující dokument, který ve výsledku bude spíše dopravní a energetickou koncepcí než koncepcí udržitelného rozvoje území. Pomozte zlepšit územní plánování a pošlete ministerstvu pro místní rozvoj svoje vyjádření. Pošlete podnět k pracovní verzi nebo připomínku k návrhu během oficiálního připomínkového řízení, které proběhne od půlky května do půlky srpna roku 2008. Připomínky, které zpracovaly nevládní organizace, najdete zde.

Pokud chcete raději využít připomínku, kterou připravil Ekologický právní servis, vyberte si, ke kterému kontroverznímu záměru se chcete vyjádřit, a odešlete e-mail přímo na ministerstvo pro místní rozvoj. Připomínka bude zaslána na adresy: hajlud@mmr.cz, martin.tunka@mmr.cz. Stačí se podepsat, vyplnit svoji e-mailovou adresu a odeslat. Děkujeme.

Více informací k Politice územního rozvoje najdete zde.


Aktuality/tiskové zprávy


Deprecated: Function split() is deprecated in /mnt/data/accounts/e/epsweb/data/www/pur.eps.cz/site/inc/bottom.php on line 24

Donoři

Trust esf Nadace Partnerství

Kontakt

EPS Brno
Dvořákova 13
602 00 Brno
tel.: +420 545 575 229
fax: +420 542 213 373
e-mail: vendula.povolna@eps.cz